سوالات متداول

سوالتون رو پیدا کنید

اگه سوالی در مورد مفاهیم سئو یا دیجیتال مارکتینگ دارید و یا با خدمات مدیاروت آشنا نیستید، ما اینجا یک سری از پرتکرار ترین سوالاتی که ازمون میشه رو جمع آوری کردیم و با دقت جواب دادیم. گرچه در دنیای پیچیده و بروز سئو و دیجیتال مارکتینگ هیچ قطعیتی وجود نداره ولی بچه های مدیاروت سعی می کنن صفحه سوالات متداول مدیاروت رو در بروزترین و معتبر ترین حالت ممکن نگه دارند و در صورت لزوم هر روز سوالات و پاسخ های اون رو آپدیت کنند. در نهایت اگه سوالی بود که اینجا جوابش رو پیدا نکردید لطفا در بخش نظرات همین صفحه با ما مطرح کنید، خیلی خوشحال میشیم که کمکی کرده باشیم.

دیجیتال مارکتینگ

راهنما

دیجیتال مارکتینگ یعنی استفاده از هر ابزار یا انجام فعالیتی که به صورت آنلاین و آفلاین جهت  معرفی، بازاریابی محصول/ خدمات، جذب مشتری، برند سازی و فروش استفاده می کنیم.

خیر، همونطور که اشاره شد وب سایت تنها یکی از ابزار های دیجیتال مارکتینگ هست و که میتونه ویترین کسب و کار شما باشه البته به شرطی که استاندارهای طراحی وب سایت توش رعایت شده باشه. 

لطفا یه سری به صفحه خدمات دیجیتال مارکتینگ مدیاروت بزنید و بعدش فقط کافیه از طریق یکی از پل های ارتباطی که تو سایت یا شبکه های اجتماعی مدیاروت قرار دادیم اقدام کنید، بچه های مدیاروت باهاتون تماس می گیرن و شرایط رو بررسی می کنند و نهایتا یک پروپوزال شامل اقدامات مورد نیاز، زمان تحویل و قیمت براتون ارسال میشه.

سئو

سوالات متداول دیجیتال مارکتینگ

سئو از عبارت انگلیسی Search Engine Optimization میاد که معادل فارسیش یه جورایی میشه بهینه سازی موتور جستجو . 

خب همونطور که گفتیم سئو (SEO) یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو؛ بعضی ها این بهینه سازی رو دقیقا معادل فریب موتور‌ جستجو با روش‌های مختلف میدونن و تمام استراتژی های سئو شون رو بر همین اساس پیش می برند که البته شاید تو کوتاه مدت نتیجه بده ولی قطعا در بلند مدت وب سایت و دامنه رو دچار مشکل می کنند. بعضی ها هم سئو رو فقط یک سری کلیشه میدونن و فکر می کنند فقط با تولید محتوا میشه رتبه یک رو از گوگل گرفت. اما واقعیت اینه که سئو ترکیب علم، تجربه و صبره و باید از تکنیک های کلاه سفید و کلاه خاکستری همزمان استفاده کرد و با یک استراتژی صحیح جلو رفت تا به نتیجه رسید.

واقعیت اینه که به این سوال نمیشه پاسخ دقیقی داد چون به شکل طبیعی عوامل زیادی دست به دست هم میدن که موتور جستجو به شما رتبه بده. در واقع سئو یک استراتژی بلند مدت نیاز داره و اگه کسب و کاری نیاز به روش های فوری کسب درآمد داره اصلا نباید سراغ سئو – SEO بره، بلکه توصیه اینه به جای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو تو این حالت باید سراغ SEM یا بازاریابی موتورهای جستجو رفت. SEM شامل اقداماتی میشه که با پرداخت هزینه برای تبلیغات باعث  بهبود جایگاه نمایش برند شما و افزایش ترافیک ورودی میشه.

لطفا یه سری به صفحه خدمات سئو مدیاروت بزنید و بعدش فقط کافیه از طریق یکی از پل های ارتباطی که تو سایت یا شبکه های اجتماعی مدیاروت قرار دادیم اقدام کنید، بچه های مدیاروت باهاتون تماس می گیرن و شرایط رو بررسی میکنند، نهایتا سایت شما توسط کارشناسان سئو بررسی میشه و یک پروپوزال شامل اقدامات مورد نیاز، زمان تحویل و قیمت براتون ارسال میشه.

بله، ما تو مدیاروت کلی آموزش رایگان سئو از مبتدی تا پیشرفته قرار میدیم که می تونه کمک خوبی برای وبمسترها و کسانی که می خوان سئو رو حرفه ای یادبگیرن باشه.

بطور کلی سئو کلاه سفید یعنی استفاده از تکنیک های استانداردی است که خود گوگل تایید کرده. سئوی کلاه سیاه هم شامل روش هایی میشه که کاملا قصد فریب گوگل رو داشته باشه و گوگل هم رسما شما رو از اونها منع کرده و اگه برای گوگل اطمینان حاصل بشه که شما از اون روش ها استفاده کردید سایت شما رو جریمه می کنه.

×