قصه مدیاروت

سلام، ما مدیاروت ایم!

مثل هر داستان و قصه ای که یه شروعی داره، قصه ی ما هم از اونجایی شروع شد که :
قرار شد، نه به خواستِ خودمون، بلکه به درخواستِ شرکت، تو واحد مارکتینگ با هم همکار بشیم.

خب شروعش آسون نبود، چون با مطالعه و کار زیاد همراه بود، روزای زیادی به خودمون میومدیم و میدیدم که زمان زیادی پشت لبتاب داریم کار میکنیم، بدون اینکه گذر زمان رو متوجه بشیم، یکم که گذشت دیدیم چقدر دوس داریم بصورت تخصصی تو این حوزه فعالیت کنیم، دوره های غیر حضوری شرکت میکردیم، کتاب و مقاله میخوندیم، خلاصه هر کاری که فکر میکردیم حتی یه کلمه میتونیم تو حوزه دیجیتال مارکتینگ ازش یادبگیریم رو ول نمیکردیم ، الانم که به لطف خدا اینجاییم دلمون می خواد به جَوون هایی که مثل ما این حوزه رو دوس دارن منابع رایگان و بی نظیری که حاصل ساعت ها تحقیق و مطالعه و تجربمون بوده رو ارائه کنیم، تا بتونن برندشون رو به‌پرواز در بیارن… و کمک کنیم چرخ کسب و کارهای بیشتری بگرده چه با آموزش، چه با مشاوره، و چه با انجام پروژه.خلاصه که هواتونو داریم!

درباره مدیاروت

داستان آدم های خلاق و پرانرژیه که عاشق بازاریابی دیجیتال اند

آکادمی آموزش مدیاروت رو تاسیس کردیم تا آموزش های تخصصی دیجیتال مارکتینگ و سئو رو به رایگان بدست همه افرادی که دوس دارن تو حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنن برسونیم. البته ناگفته نماند که مدیا روت علاوه بر آموزش، کارهای مشاوره ای هم تو زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو انجام میده که حالا خیلی خلاصه وار همین پایین حوزه فعالیت آکادمی مدیاروت رو براتون میگم :

educationl-building
telephone

مشاوره

 

تو دنیای رقابتی امروز، کسب و کارها بفکر راه حلی هستن که بتونن از رقبای خودشون یه قدم جلوتر باشن، جایگاه بهتری تو بازار داشته باشن، برندشون پررنگ تر بشه و حرف اول رو بزنن، برای این کار میشه از تبلیغات و حضور بهینه تر در فضای دیجیتال استفاده کرد، اما چه جوری ؟ خوب اینجا جای خالی یه مشاور دیجیتال مارکتینگ و سئو خیلی حس میشه.

مدیاروت تو این زمینه میتونه بهتون کمک کنه و با اولین تماسی که تو زمینه مشاوره باهاش برقرار میکنید میتونه بهتون راهکار بده و کمک کننده کسب و کارتون باشه. مدیاروت میتونه مشاور خوبی تو زمینه سئو برای شما باشه، میتونه کمپین تبلیغاتی براتون طراحی کنه و قدم به قدم تا مرحله اجرا همراه شما باشه. امیدواریم از همراهی و همکاری با مدیاروت لذت ببرید.

مدیاروت در شبکه های اجتماعی

 

راستی تا فراموش نکردم بگم، شبکه های اجتماعی که مدیاروت توش فعالیت می کنه و یه جورایی پلای ارتباطی ما و شما بحساب میان، همین پایینه، هرطور که راحت هستین و دوس دارین با ما ارتباط برقرار کنین…

email-lover
×